• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

evden-eve-nakliyatAnkara evden eve nakliyat Hizmeti ev eşyalarının yeni bir eve taşıma sürecidir. Birçok insan hayatı boyunca mutlaka evini yeni bir eve taşıma ihtiyacı olmuştur. Ankara evden eve nakliyat hizmetini Ankara’dan tüm şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmeti verilmektedir. Günlerce süren hazırlık, beyaz eşyaların montajı ve paketlenmesi, büyük mobilyaların de monte edilmesi, küçük eşyaların kolilenmesi ve daha sonra yeni eve taşındığında hepsinin yeniden kurulması, kırılan, kaybolan, çizilen eşyalar bu süreç Eskiden ev taşıma deyince Bunlar akla gelirdi. Ankara evden eve nakliyat hizmetinde artık daha çok pratik çözümler sunan Öz Kent Nakliyat firması ile sigorta kapsamı ile güvenli şekilde alacaksınız.

Ankara’da ev taşıma talebinde bulunan müşterilerimizin taşıma ihtiyaçlarını sorunsuz biçimde karşılıyoruz. Taşınmaya karar verip ev toplamaya zaman ayıramayan müşterilerimiz için elemanlarımız sizin yerinize özel eşyalarınızın dışında tüm eşyalarınızı toplar, paketler ve koruma altına alırız. Ankara evden eve nakliyat fiyatları açısından daha uygun bir hizmet sağlıyoruz. Günlerce sürecek taşıma işleriniz kısa sürede çözülüyor ve siz elinizi bile sürmedim kolayca evimizi taşıma şansını yakalanış alıyorsunuz.

Ücretsiz ekspertiz ile indirimli taşın

Ücretsiz expertiz talep eden müşterilerimize ayrıcalık tanıyıp taşınmaz sürecinde daha Titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Taşımada kullanılacak araç ve elemanların sayısı ve niteliği bu incelemeye göre saptanıyor. Bu sayede eşyaların sayısı ve mesafeyi hesaplar, Buna göre size en iyi fiyatı teklif etmiş oluruz. Fiyat konusunda Anlaşma sağlandığı takdirde, taşıma aşamasına geçilmiş oluyor. Titizlikle çalışan uzmanlar, müşterimizin yeni adresi ve evinin hakkında bilgi alarak, taşıma aşaması ve süreci hızlı bir şekilde sağlanmış oluyor. Anlaşma sonrasında sözleşme ile yapılacak tüm işleri sözleşmeye yazılarak taşıma işlemimiz resmiyet kazanmış oluyor.

Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız taşıma esnasında hassas ve titiz olarak çevreye duyarlı şekilde insanları rahatsız etmeden en güzel şekilde taşıma işlemini yapmaya gayret ediyoruz. Firmamızın çatışma sırasında müşterimizin yönlendirmesine gerek duymadan tüm işleri profesyonel şekilde yapmaktadırlar. Müşteri memnuniyetini esas alarak geliştirdiği iş takip çalışma yöntemi sayesinde hiç bir karmaşaya ya da karışıklık yaşamadan evinizden alınan eşyaları yeni eve aynı biçimde yerleştiriyoruz.

İşin ehli elemanları elemanlar ile taşıyoruz

Eşyaların taşınma ve araca yerleştirme süreçleri esnasında herhangi zararlara karşı çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. Zaten taşıma işlemine başlamadan önce firmamız tüm eşyalarınızın güvendiği için önce sigorta yapmaktadır. Sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınızın sorumluluğunu alarak taşıyoruz. Öz kent Nakliyat, Tüm bu işlemler için taşıma ekiplerine Mobilya, beyaz eşya, elektronik konularda uzmanlaşmış elemanların desteğiyle sizlere taşımacılıkta en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Minimum maliyetlere ve maksimum güvence ve Kaliteye ev taşıma hizmetini almış oluyorsunuz. Ankara evden eve nakliyat konusunda kadro kadar önemli olan unsurlardan biri de kullanılan araçların ve malzemelerin en kaliteli olmasını çok dikkat edilmektedir. Ev eşyalarını hassas bir şekilde yeni adresine taşımak için kullandığımız nakliye araçları eşyalar için özel olarak yapılmıştır. Nakliye sırasında hiç bir sarsıntıda etkilenmeyen araçlarımız ile Güven içinde yaşıyoruz. Eşyalarımızı koruma altına aldığımız paketleme malzemelerin her biri kaliteli olarak temin edilmektedir.

Öz kent Nakliyat rastgele nakliye araçları ya da kamyonetler ile değil, doğrudan Ankara evden eve taşımacılık hizmeti için tasarlanmış nakliye araçları ile Öz kent Nakliyat kalitesi ile taşıyoruz. Yeni evinize eşyalarınızı taşıyıp kurulumunu yaptıktan sonra Siz müşterilerimize keyfini çıkartmak kalıyor.

Yorum Yap