• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

parca-esya-tasimaciligiAnkara parça eşya taşımacılığı Ankara genelinde çok sık hizmet veren Öz kent Nakliyat firmamız parça eşya taşıma hizmetini sigortalı olarak şehir içi ve şehirler arası vermekteyiz. Firmamızın bünyesinde bulunan taşıma araçlarımız ile parça eşyalarınızın taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Kargo ile adlandırdığımız araçlarımız sadece parça eşyalarınız için kullandığımız araçlarımız ile sigorta güvencesi ile şehir içi ve şehirler arası ev ve ofislerimizde bulunan tüm parçaların yeni adresine teslimatı için web sitemiz üzerinden talep oluşturarak taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ankara sigortalı parça eşya taşıma

Taşıyacağımız bütün parça eşyaların taşınmadan önce sigorta yaparak faturalı şekilde taşıması yapılır. Taşıma aşamasında kullandığınız paketleme malzemelerimiz orijinal malzemelerden kullanılarak güvenlik şekilde paketler ve Kargo aracımız ile yeni adrese taşınması sağlanır. Sigortalı olarak taşınan herhangi bir parça eşyalara gelebilecek zararları firmamız tarafından eşyanın Bedeli müşteriye ödenir.

Garantili ve güveni parça eşya taşıma

Taşıma işlerinizi kaliteli firmalar ile yapmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli firmaların size sunabileceği pek çok hizmetlerin yanı sıra, çalışan bütün elemanların işlerini mükemmel şekilde düzenli olarak yapmalarıdır. Taşımada önemli olan taşınacak eşyanın güvenli şekilde yeni adrese taşınmasıdır. Bu süreç içinde gerek paketleme gerekse taşıma ne kadar kaliteli olursa müşterinin memnuniyeti de o kadar artmış olur.

Ucuz parça eşya taşıma hizmeti

Ertan parça eşya taşıma hizmeti nedeniyle düzenli olarak haftada bir gün olmak üzere Ankara’dan İstanbul’a ve Ankara’dan diğer yönlere parça eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Parça eşyalarınızın uyudu veya cinsi ne olursa olsun fiyatlarının diğer taşımalar karşısında çok ucuz fiyatlar ile taşıma imkanları sunulmaktadır. Öz kent Nakliyat firmamız parça eşyalarınızı indirimli şekilde ucuz denilecek kadar fiyatları teklif ederek taşıma Vadi veriyoruz.

Parça eşya taşımacılığında evden eve nakliyat hizmeti için kullandığımız paketleme ve ambalajlama malzemelerini parça eşya taşıma da kullanılmaktadır. Parça eşyalarınızın taşınması şehir içi parça eşya taşıma hizmeti alıyorsanız gün içerisinde tamamlanabilir. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti alıyor iseniz iki gün içerisinde taşımamız tamamlanabilir.

Yorum Yap