• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

ANKARA ŞEHİRLER ARASI NAKLİYATAnkara şehir içi Nakliyat hizmet süreci diğer hizmetimiz olan Ankara şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti gibi ciddi bir planlama süreci ve azami Özen gösterilen bir hizmettir. Ankara’da şehir içi nakliyat Hizmeti indirimli fiyatlardan yararlanarak daha ucuza taşınmış olacaksınız. Ankara olmak üzere Türkiye genelinde Nakliye faaliyetleri sürdüren Öz kent Nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini esas alan kusursuz bir hizmet sunuyor.

Ankara şehir içi nakliyat hizmeti sağlıklı bir biçimde gerçekleşmesi için öncelikle doğru firmayı seçmeniz gerekmektedir. Kaliteli firmalar ile taşıma işlemleriniz en sağlıklı şekilde yapılmaktadır. Öz kent nakliyat firması gibi Kaliteli firmalar size asla anlaştığı fiyat haricinde ek bir ücret veya maliyet çıkarmazlar. Taşınmaya karar verip kara kara düşünen insanların taşıma taleplerine akıllı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini kazanmış oluyoruz.

Ankara şehir içi ev taşıma hizmeti

Ankara şehir içi ev taşıma hizmeti uzmanların hazırlamış olduğu plan doğrultusunda büyük bir Özen ve hassasiyet ile eşyaların montajı ve ambalajlanması paketlenmesi sağlanıyor. Risk oluşturmayacak şekilde eşyalara zarar gelmemesi konusunda planlı olarak çalışılmaktadır. Yüksek performanslı ekibimiz ile Ankara şehir içi taşıma hizmeti hızlı bir şekilde yapılarak en kısa sürede yeni adresinize hizmetinize sokuluyor. Öz kent Nakliyat Tüm bu süreçler de müşterinin hiçbir şekilde mağdur olmaması için gerekli sigorta sürecini de hayata geçiriyoruz.

Ücretsiz ekspertiz Hizmeti

Ankara ev taşıma işleminde ekspertiz talep eden müşterilerimiz için oluşturduğumuz elemanlarımız ile evinizde eşyaların sayısı ve mesafesi hesaplanarak en uygun fiyatı teklif ediyoruz. Fiyat konusunda mutabakata vardığımız takdirde, eşyalarınızın sigortası yapılır, ardından tüm yapılacak işleri sözleşme ile taşımayı başlatıyoruz. Taşıma öncesinde tüm kullanılacak malzemelerimizi ve Nakliye aracımızı ve ekibimizin oluşturarak işe koyuluyoruz.

Müşterimizin taşıma sırasında özel eşyalarını toplayarak evden ayrılması gerekmektedir. Bu şekilde ekibimizin daha rahat bir ortamda çevreye zarar vermeden ve insanlara karşı herhangi bir rahatsızlık oluşmaması için gayet hassas ve titiz çalışıyoruz. Tüm eşyaların sınıfına göre ayırarak titizlikle paketleyip koliler içerisinde muhafaza ediyoruz. Büyük eşyalarınız için ambalajlama malzemesi olan patpatlı naylon ile sararak muhafaza altına almış oluyoruz. Mobilya gibi büyük eşyalarınızın montajı uzman elemanların desteğiyle sökülerek paketlenmesi yapılıyor.

Ankara şehir içi asansörlü taşıma

Ankara şehir içi asansörlü taşıma hizmeti ile Ulaşılması zor alanlarda asansör sistemi ile Uzanarak paketlenmiş bütün eşyaların indirme ve çıkartma işlemini hassas bir şekilde yapmaktayız. Asansörlü taşıma işlemi şimdiye kadar bütün taşımacılıkta en güvenli taşıma biçimidir. Öz kent Nakliyat yılların getirdiği tecrübe ve birikimle alanında uzman kadrolar ile çalışmaktadır.

Öz kent Nakliyat Ankara şehir içi taşıma fiyatları açısından sunduğu yüksek kalite ile en çok tercih edilen firma olarak hizmet vermektedir. Mobilya ve beyaz eşya montaj ve kurulum işlemlerini ve ayrıca elektrik işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayıp müşterimizin kullanımına sunarak müşteriye bırakacak şekilde yüksek standartlarla hayata geçiriyoruz.

Ankara şehir içi indirimli fiyatlar

Ankara şehir içi nakliyat hizmeti alıyorsanız mutlaka kaliteli firmalar ile taşınmayı tercih etmelisiniz. Kaliteli firmaların her zaman müşterisine karşı taşıma fiyatlarında indirim yaparak taşıma hizmeti sunmaktadır. Kaliteli firmalardan hizmet alan müşteriler taşıma fiyatı haricinde ek Ücret ödemek zorunda bırakılmadan taşıması yapılmaktadır. Öz kent Nakliyat güvencesi ile şehir içi bütün ilçeleri aynı kalitede hizmet alacağınıza dair garantisini veriyoruz.

Yorum Yap