• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

sehirler-arasi-nakliyatAnkara şehirler arası nakliyat hizmeti ile bir şehirden öbür Şehre rahat bir taşınmak için kaliteli firmalar ile çalışmanız şarttır. Ev taşıma ihtiyaçlarınızda doğru firma ile çalışma yapılırsa hem eşyalarınıza hem de bütçenize fayda sağlamış olursunuz. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına Ankara şehirler arası taşımacılık hizmeti sunan Öz kent nakliyat firması ev taşıma işlerini uzman ekibiyle kusursuz bir program ve azami tecrübe gerektirecek şekilde hizmet verir.

Ankara şehirler arası taşıma fiyatları

Ankara şehirler arası taşıma ihtiyaçlarınızda firmaların yüksek fiyatlar ile taşıma hizmeti vermektedir. Yükselen fiyatları etkileyen bazı sebeplerden dolayı fiyatların günümüz koşullarında masrafların ve akaryakıtın artış göstermesinden dolayı taşıma fiyatlarına da yansımıştır. Öz kent Nakliyat olarak firmamızdan Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti talep eden müşterilerimiz için uygun fiyatlar teklif ediyoruz. Şehirler arası taşıma talebi sonrasında müşterimizin bize vermiş olduğu ev adresine gelerek eşyaların sayısını ve yine evin mesafesini hesaplar ve bu şekilde en uygun fiyatı teklif ederiz.

Şehirler arası taşımalarda herhangi bir aksilik yaşanmaması, ihtiyaç duyulan duyduğumuz araç ve malzemelerimizin hazır olması ve en uygun planlı şekilde hareket edilmesi için firma uzmanları her defasında özenli bir çalışma yürütmeye çalışırız. Ev taşıma işlerinde eşyaların toplanması ve paketlenmesi insanların zaman ayırarak yapacağı sıkıcı bir iş olduğu için, sizin yerinize Öz kent Nakliyat firmasında tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız ile elinizi sürmeden tüm paketleme ve montaj işlerini de yaparak rahat bir taşıma hizmeti sunuyor.

Asansörlü taşıma

Ankara şehirler arası asansörlü taşıma hizmeti eski ilkel şekilde paketlenmiş tüm eşyaları elemanların sırtında merdivenlerden taşıma yapılırdı. Ulaşılması zor alanlarda Teknolojinin son ürünü olan asansör sistemi ile ev balkon ve pencerelerden eşyaların araca indirme ve çıkartma işlemini yapıyoruz. Asansör sistemi ile taşınan tüm eşyaların risksiz olarak güvenli şekilde taşıması yapılıyor. Asansör sistemlerinin kullanıldığı ev taşıma hizmetlerinde taşıma işlemlerinin daha hızlı ve aktif olarak yapılmaktadır.

Eşyalarınızı, Kaliteli malzemeler ile koruyoruz

Eşyalarınızın korunması ve hiçbir zarar almadan yerine ulaşması en önemli olan işlerden biridir. Eşyaların korunabilmesi için kaliteli malzemelerin kullanılması şarttır. Firmamızın eşyaların paketlenmesinde kullandığınız malzemelerimiz, Avrupa standartları dahilinde en kaliteli ürünlerdir. Eşyaları ambalajlamak için kullandığımız kalın yırtılmaz streç ve darbeye dayanıklı havalı naylonlardan oluşmaktadır. Cam gibi kırılacak hassas eşyalar için kalın paketleme kağıtları ile sararak kalın koliler kullanılmaktadır. Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlerinde çok hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sigortalı ev taşıma

Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları Talep edilen hizmetlere göre bazı değişimler gösterse de oldukça uygun koşullarda hizmet verilir. Şehirler arası rastgele seçilmiş nakliye firmaları yada kamyoncular ve toplama taşıma, Hizmeti aldığınızda büyük riskler ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Kaliteli firmaların taşımacılık hizmeti sigortalı olarak sunulduğu için bütün sorumluluğu üstlenerek hizmet vermektedirler. Kaliteli firmaların eşyalarınıza olası zararlara karşı sigorta yaptığı için tüm zararınızı firma tarafından karşılanmaktadır.

Yorum Yap