Ayaş nakliyat firmaları olarak ev taşıma ihtiyaçlarınızı bizimle iletişime geçerek bildirebilir, Siz müşterilerimize özel ekspertiz hizmeti ile evimize kadar gelir tüm eşyalarınızı tespit edip en uygun fiyat ile eşyalarınızı taşırız. Firmamız geniş araç filomuz ile tecrübeli ekibimiz tarafından kaliteli bir hizmet almanız için çalışıyoruz. Ayaş ev taşıma yorucu ve zahmetli işlerden biridir. Eşyaların toplanması ve paketlemesi için kaliteli ve tecrübeli elemanlara ihtiyaç duyulur. Firmamız eğitilmiş elemanlarımız ile tüm taşıma hizmetlerinde en kaliteli şekilde hizmet vererek çalışmaktadırlar.

Ayaş evden eve nakliyat hizmeti

Ayaş evden eve taşıma işlerinde firmamız hiçbir şekilde sigorta yapmadan taşıması yapılmaz. Tüm zararlara karşı firmamız güvencesi altındadır. Eşyalarınızın paketlenmesi ve montaj işlemi firmamız tarafından yapılacaktır. Montaj ve paketleme işleri özel eşyalarınızı dışında bütün eşyalarınız hassas bir şekilde paketlenir ve Üzerleri yazılır. Paketleme malzemelerimiz orijinal ürünler ile yapılmaktadır. Yüksek Ulaşılması zor binalar için kullanılan asansör sistemi ile eşyalarınızın taşıma yöntemi artık çok kolay. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkmış oluyor.

Ayaş şehir içi nakliyat fiyatları

Şehir içi nakliyat fiyatlarında firmaların masraflarının artmasından dolayı fiyatlarımıza da yansımış durumdadır. Firmamız taşınacak insanların taşıma ihtiyaçlarına cevap verebilmek için fiyatlarımızda indirimlere giderek taşıma yapıyoruz. Kiracı ve memur olan insanlar için taşınmak bazen zorunlu olabiliyor. Firmamız şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde kolaylıklar sunan taşıma şirketidir. Firmamız 30 eleman ve geniş araç desteği ile eşyalarınızın eski yerinden alındığı gibi yeni yerine de o şekilde ulaştırırız.

Ayaş şehirler arası taşıma fiyatları

Evinizin şehirler arası taşıma hizmeti alarak taşımak için öncelikle doğru firmayı seçmeniz gerekmektedir. Piyasada pek çok nakliyat firmaları yüksek fiyatlara taşıma hizmeti vermektedir. Yüksek fiyatlara taşınmak sizler için büyük külfetler getirebilir. Şehirler arası taşıma ücretleri mesafe ve eşya sayısına göre belirlenmektedir. Şehirden şehre eşya taşıma işleri zaman alan işlerden biridir. Müşterimiz şehirler arası Nakliyat hizmetini Siz müşterilerimize asansör sistemimiz ile 2 gün içerisinde yeni evinize ulaştırmaya vaat ediyor. Firmamız yeni evinize tüm eşyalarınızı paketlerinden açarak kurulumunu ve yerleştirmesini yapıyoruz. Şehirler arası evden eve taşıma hizmetlerinde kullandığımız Nakliyat araçları ev eşyalarını taşımaya göre Dizayn edilmiş araçlardır.