• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

banka-tasimaBanka taşımacılığı taşımacılık konusunda en zor ve büyük sorumluluk gerektiren bir iştir. Bu taşıma sorumluluğuna pek çok firmalar girmemektedir. Banka taşımak kaybolacak herhangi bir eşyaların veya en ufak bir dosyanın kaybolması büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Bunun için taşıma öncesinde firmamızın ekspertiz oluşturarak görevli elemanlarımız taşınacak bankaya gelir taşınacak her bir eşyanın tespitini yapar ve ona göre taşıma planı oluştururuz.

Taşıma planı oluşturduktan sonra bankanın taşınacağı yeni adresinin mesafesi hesaplanır kullanılacak malzemelerin masrafı da dahil edilir ve buna göre uygun bir fiyat çıkartılır. Firmamız taşıma öncesinde yapacağımız sigorta işlemi tüm taşıma da yaptığımız gibi banka eşyaları içinde yapmaktayız. Bankaların özellikle bilgisayar ve yazıcıların paketlenmesinde çok büyük titizlik gösterilmektedir. Personellerimiz paketleme bütün eşyaları düzgün bir şekilde Nakliye aracını birleştirmesini yaparlar. Taşıma işlerimizde en hassas olduğumuz kurumsal taşıma hizmetleri olarak söyleyebiliriz.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde bütün taşıma öncesinde mutlaka sigorta yaparak taşımaya başlarız. Kurumsal taşıma gibi büyük işler için oluşturduğunuz 35 ile 40 Nakliye ekibi ile gerek paketleme gerek montaj gerekse taşıma işlerini ayrı ayrı yapacak elemanlarımız bulunmaktadır. Bu elemanlarımız firmanın kendi yetiştirmiş olduğu ve yıllardan beri firmamız ile hizmet veren personelden oluşmaktadır. Kurumsal hizmetler için geniş araçlarımız tam teçhizat araç ve gereçlerin ile talep edilen hizmeti size en güzel şekilde vermek için hazırız.

Firmamız programlı ve sistemli olarak düzenli şekilde çalışmaktadır. Tanışma aşamasında çevreye duyarlı olarak rahatsızlık oluşturmadan taşımaya en güzel şekilde bitirmek için çok büyük hassasiyet gösteririz.

Yorum Yap