Özkent NakliyatEvren nakliyat firmaları arasında en seçkin olan Özkent Nakliyat firmamız 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Ev taşıma ihtiyaçları genelde kiracıların ve memurların ev değiştirme veya tayin durumlarında, Başka Bir Şehirde Görev yapma durumlarında taşıma firmalarına ihtiyaç duyulur. Günümüz koşullarında yükselen fiyatlar karşısında Nakliyat firmalarının uçuk fiyatlar vererek taşıma hizmeti vermektedirler. Bu yüzden insanların mecburen daha ucuz taşıma yapan firmaları tercih etmek zorunda kalırlar. Veya da taşıma ihtiyaçlarını başka bir sefere ertelemek zorunda kalabilirler.

Evren evden eve nakliyat firmaları

Evrende evden eve nakliyat hizmeti sunan Nakliyat firmalarının bir kısmı izinsiz ve kalitesiz olarak hizmet sunmaktadır. Bu firmalar ile taşınan pek çok insanların ekstradan ücret ödeyip mağdur duruma düştüklerini İnternet ortamına bildirmektedirler. Bu yüzden evinizi taşırken seçeceğiniz firmayı bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Pek çok firmalar işi alabilmek için müşterisine pek çok vaatler verir fakat iş yaparken verdikleri sözleri tutmazlar. Özkent Nakliyat firmamız Siz müşterilerimize verdiğimiz sözlerin hepsini sözleşme ile belgelendirilir. İşin başında konuşulan fiyat haricinde müşteriye hiçbir şekilde ek ücretler veya masraflar çıkartılmaz.

Evren şehir içi Nakliyat fiyatları

Şehir içi taşınacak insanların daha ucuza taşımak için firma aramalarına gerek kalmadan Özkent Nakliyat firmamız daha ucuza ve kaliteli hizmet çerçevesinde profesyonel ekibimiz ile hizmet vereceğiz. Şehir içi ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanarak evinizde taşınacak tüm eşyaların tespitini yapıyor ve daha uygun fiyatları da sunuyoruz. Taşımanız da daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için ekspertiz hizmeti tavsiye ediyoruz. Bu sayede taşıma planı oluşturulur ve kullanılacak araç ve gereçleri ayarlama imkanlarımız oluyor. Yüksek kattan Ev taşıması yapacak insanlar için kullandığımız özel bir sistem ile rahatlıkla eşyalarınızın indirme ve çıkartma işlemi yapılmaktadır.

Evren şehirler arası nakliyat fiyatları

Yüksek fiyatların karşısında firmamız olarak insanların taşıma ihtiyaçlarını indirimler yaparak karşılamaya başladık. Taşıma öncesi pek çok Nakliyat firmalarından fiyat araştırması yaptığınızda tüm firmaların hemen hemen aynı fiyat verdiklerini görürsünüz. Nakliyat firmamız şehirler arası taşıma hizmetinde bütçenize göre fiyatlar sunarak kaliteli ve faturalı hizmet verecektir. Firmamız tüm taşıma hizmetlerinde kullandığımız yüksek katlı binalarda eşyaları rahatlıkla indirme ve çıkartma işlemini yapıyoruz. Asansörlü taşıma hizmetlerinde taşıma işlemi daha hızlı ve pratik hale geliyor.

Evren parça eşya ve Ofis taşıma

Başka Bir Şehirde çalışmanıza devam etmek için ofis eşyalarınızın hızlı bir şekilde yapılması için kaliteli Nakliyat firmalarından yardım alınmalıdır. Ofis eşyalarınızın paketlenmesi ve taşıma işlemini uzman elemanlarımız kaliteli bir şekilde yaparak eski yerinden alındığı gibi yeni yerine de o şekilde teslim edecektir. Tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalı ve faturalı olarak belgelendirilir. Ev veya mağazalarda parça eşyaların taşınma işleminin çok ucuz fiyatlara taşınıyoruz. Firmamızda bulunan tüm araçlarımız kamyon ve kamyonet tipinde ve her türlü eşya taşıma Dizayn edilmiş araçlardır. Paketleme ve montaj işlerinde kullandığımız bütün araç ve gereçlerin kaliteli olmasına çok dikkat ederiz. Tüm hizmetleri indirimli alabilmeniz için lütfen firmamız ile iletişime geçebilir veya talep oluşturabilirsiniz.