• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

fabrika-tasimaFabrika taşımacılığı ile büyük işlerden ve büyük sorumluluk gerektiren kaliteli bir firmanın yapacağı işlerden biridir. Fabrika taşıma uzmanlık gerektiren ve büyük kadro ile yapılacak olan geniş kapsamlı bir taşıma sistemidir. Fabrika taşımacılığı için öncelikle firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep ederek firmamızın görevli elemanları taşınacak fabrikaya gelerek, taşınacak malzemelerin tamamını tespit ederek ve bu malzemelerin taşınacağı yeni adresin mesafesini hesap var ve buna göre fiyat teklif ederiz.

Fabrika taşımacılığı için öncelikle büyük bir hazırlık yaparak, paketlemede kullanılacak malzemelerin temini ve montaj işlerinde görev alacak elemanları ayarlıyoruz. Fabrikamızda kullanılan eşyaların pahalı ve değerli olduğu için taşımasının da o kadar hassas olarak yapılması gerekmektedir. Herhangi bir zarara karşı büyük önlem alarak çok dikkatli olunmalıdır.

Fabrika taşıma hizmetlerinin diyet taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Fabrika eşyaları ağır ve büyük ve geniş eşyalardan oluşmaktadır. Fabrika malzemelerinin elektronik kısımları fabrikanın Teknisyenleri tarafından yapılarak elemanlarımız paketleyip Nakliye aracımızı taşıyoruz. Fabrika taşımacılığı ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlar ile ambalajlanır taşınır. Firmamız fabrika taşımacılığında tecrübe ve deneyime sahip büyük bir firmadır. Elemanlarımız yıllardır ev ve ofis gibi işlerde profesyonel olduğu gibi fabrika ve kurumsal taşımalarda da tecrübe ve deneyime sahiplerdir.

Fabrika taşımacılığı fabrika sahiplerinin gözlem altında yapılarak hiçbir eşyanın kontrollü şekilde taşıması sağlanmaktadır. Firmamızın fabrika eşyalarını taşıyacak araçlara sahip olduğu için taşımanızı sağlıklı bir şekilde yeni adresini güvenli şekilde taşıma sorumluluğunu alıyoruz. Fabrika taşıma ücretleri yüksek olduğu için harcanan zaman ve işgücü Ayrıca firmamızın fabrika taşımacılığında kullandığımız malzemelerimizi ekleyerek fiyatı belirleriz.

Bilgisayar ve aynısı dijital aletler ambalajlanarak güvenli bir şekilde taşınması sağlamış olur. Bu işler için firmamızda çalışan elemanlarımız fabrika taşıma işlerinde eğitim almış elemanlardan oluşmaktadır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir hassasiyet içerisinde sökülerek paketlerini ve hızlı bir şekilde araca yüklenir. Büyük fabrika malzemeleri forklift aracı ile Nakliyat aracımıza yüklemesini yaparız.

Yorum Yap