• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

hastane-tasimaHastane taşımacılığı çok önemli cihazlar, taşınması gereken önemli işlerden biridir. Hastane taşımacılığı günler alan uzun bir süreçten geçen uzman ekiple yürütülecek güzel işlerden biridir. Hastane taşımacılığında bilgisiz ve tecrübesiz elemanların yürüteceği bir iş değildir. Kaliteli firmalar ile kurumsal taşımacılık hizmetleri verebilecek firmalar ile çalışılması en sağlıklı tercih eden biridir.

Sigortalı hastane taşımacılığı

Firmamız sigortalı olarak taşıyacağımız bütün eşyaların geri ödemesini sigorta kapsamı ile yapmaktadır. Firmamız tüm taşıma işlerinde büyük hassasiyet göstererek planlı ve projeli olarak çalışma ortamı sağlar. Onlarca Hatta yüzlerce çok önemli cihazlar taşınması gereken bir çok yatak ve dolapları, müdür odaları, Doktor odaları olmak üzere genel olarak taşınacak tüm eşyaların sırayla tek tek paketlemesi yapılır ve taşıması sağlanır.

Hastane taşımacılığı konusunda firma kendine hem çok güvenmeli ve hem de yeterli ekipmanlara sahip olmalıdır. Aksi takdirde herhangi gelebilecek zararlardan dolayı firmanın zararları ödememesi gibi durumlarda ortaya çıkabilir. Hastane gibi özel kurumsal işlerde taşınacak her bir eşyanın değeri maddi anlamda çok büyüktür. O yüzden cihazlarının en iyi şekilde sarılıp taşınabilecek ve bütün bunları deneyimli ekipler ile yapılabilmesi için kaliteli firmalar ile çalışılması gerekmektedir.

Hastane taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış Öz kent Nakliyat firmamız uzman ekibi ile tam kadro şeklinde size en iyi hizmeti güvenli şekilde Garanti olarak sunacaktır. Öncelikle taşıma talebinden sonra firmamız taşınacak hastaneye ekspertiz olarak görevde elemanlarımız gönderir. Taşınacak bütün eşyaları tek tek yerlerinde tespit eder ve bu şekilde çalışma planı oluşturmamız da yardımcı olur.

Hastane taşımacılığı diğer bir ayrıntı ise bu işin hızlı bir şekilde tamamlanması olacaktır. Hastane insanlar için çok önemli bir yerdir. Hastanenin hızlı taşınıp ve tekrar insanlara hizmet verebilmesi için gün içerisinde taşıması tamamlanmalıdır. Firmamız 7/24 saat çalışarak hastane taşımasını gün boyu çalışarak taşımayı tamamlayabiliriz.

Yorum Yap