• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

ofis-tasimaOfis taşımacılığı ile ofis ortamlarını taşımak, kurulan düzeni Tekrar yenilemek isterken, nakliyesi için en baştan doğru firmayı seçmek çok önemlidir. Profesyonel bir çalışma ortamı sağlanması için kaliteli firmalardan taşıma yardımı almalısınız. Taşıma esnasında tüm zorlukları yenerek Nakliye firmamız ile güvenli bir şekilde ofisinizi taşıyabilirsiniz. Öncelikle taşıma talebinde bulunmak için firmamıza web siteden talep göndererek ofis eşyalarınızı taşımamız için bulunan adrese görevli elemanlarımız gelecektir.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak ofis eşyalarının bulunduğu yere geliriz ve bu şekilde taşınacak bütün eşyaları yerinde tespit ederiz. Ofis eşyalarının taşınacağı yeni ofisin mesafesini hesap var ve buna göre size en uygun fiyatı teklif ederiz. Fiyat konusunda Anlaşma sağlandığı da hemen sözleşme hazırlarız. Sözleşmemiz de yapılacak bütün işin detayları yer alır Ayrıca yapılacak işin Bedeli faturası kesilir ve bu şekilde resmi olarak işlem başlamış olur.

Ofis taşıma fiyatları

Ofis taşıma fiyatlarının şehir içi Farklı şehirler arası daha farklı olarak verilmektedir. Şehir içi ofis taşımalarda fiyatlarını daha az olarak teklif edilir ve taşınmanın gün içerisinde tamamlanması da sağlanır. Şehirler arası taşımacılık taleplerimiz değilse taşımacılığın iki veya üç gün içerisinde de tamamlanabilir. Şehirler arası ofis taşıma fiyatlarının mesafeye göre farklılık göstermektedir.

Asansörlü ofis taşıma

Ofislerimiz yüksek binalarda ise taşımanız sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Ofis eşyalarınızın asansör sistemi ile rahatlıkla balkon veya camdan eşyaların Nakliye aracına taşınması sağlanır. Asansörlü sistem ile yapılan taşımalar her zaman güvenli ve garantili bir hizmettir. Asansör ile yapılan bütün taşımalar zaman kaybının yaşanmadığı ve daha hızlı şekilde yeni adresinize hızlı bir şekilde taşıyor kurulumunu yapıyor ve Kullanıma sunuyoruz.

Dikkatli şekilde paketleme ve Montaj yapılıyor

Ofis eşyalarınız, elektronik eşyalardan oluşan Yazıcı, bilgisayar, para kasası gibi eşyalarınızın özellikle montaj işlerinin dikkatli bir şekilde yapılması gereken işlerdir. Tüm montaj işleminden sonra parçaların her biri özenle paketlenir ve üzeri isimleri yazılır. Paketlenen bütün elektronik eşyaların kalın koliler içinde muhafazası yapılır. Özellikle ofislerimizde bulunan dosyalar klasörleri ve belgelerinizin korunarak her biri koliler içerisinde sıralı ve düzgün bir şekilde düzenli olarak yerleştirilir muhafaza edilir.

Öz kent nakliyat firması olarak firmamızın yıllara dayalı tecrübesi ile kurumsal çalışma sağlayan ekip çalışmamızın sayesinde taşınma daha kolay hal almaktadır. Tüm ofis taşımacılıkta hizmetlerimizden yararlanabilir daha uygun fiyatlar ile de taşıyabilirsiniz.

Elemanlarımız bütün taşımalarda her yapacağı işin kaliteli olması için çok hassas davranarak güzel bir iş yapmaya çalışırlar. Firmamız ekip olarak planlı ve projeli çalışmaktadır. Öz kent nakliye firması olarak yeni ofisinize Bütün eşyalarınızı tekrar paketlerden çıkarıp tek tek kurulumunu yapmaktayız.

Yorum Yap