• Tüm Türkiye'ye Sigortalı ve Güvenli Şekilde Taşıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Taşıma öncesi özle ambalajlama ve paketleme hizmetiyle eşyalarınızı paketliyoruz. Taşıma sırasında oluşabilecek çarpma ve darbelerden bu şekilde eşyalarınızı koruyoruz.

Eşya Taşıma süreci profesyonel firmalar tarafından en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. şehiriçi taşımalarda 1 gün içinde tamamlanan taşıma işlemi şehirler arası olunca 2 veya 3 günü bulabiliyor.

Evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyaya mesafeye ve ekipmanlara göre farklılık göstermektedir. En uygun koşullarda taşınma hizmeti için taşıma yapacağınız firmadan fiyat isterken varsa eşyalarınızın fotoğraflarınıda gönderin.

Eşya Taşıma sürecinde yapılan sigortalama işlemi eşyalarınızın korunması için önemli bir noktadır. Taşıma sigortası zorunlu bir eylem değildir ancak yaptırmak sizi ve eşyalarınızı garantiye alacaktır.

Taşınacak adres aynı şehirdeyse, yani şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti ise 1 günde tamamlanmaktadır. Eğer farklı bir şehire Şehirler arası evden eve taşıma yapılacaksa mesafeye göre zaman farklılık göstermektedir.