Yenikent evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun ev taşıma fiyatını veriyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden kaliteli hizmet anlayışı ile dikkatli ve hassasiyetlerimiz içerisinde bir ambalajlama ve paketleme ile seri şekilde evinizi taşıyabilirsiniz.

Ayrıca bünyemizde bulanan firmamıza ait asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz arasında. Tek ofise son sistem donatılmış asansörümüz ile hem güvenli şekilde taşınır hem nakliye süreniz en aza indirilmiş olur.

Yenikent şehir içi nakliyat

Şehir içi taşımacılık günümüz şartlarında bulunulan konum hepimizde malum dar merdivenler büyük eşya taşımaya elverişsiz bina içerisi  eşyanın zarar görmesini kaçınılmaz hale getiriyordu .

Yenikent şehir içi ev taşıma riskli bir ortamda eşya taşınması yerine asansörlü şekilde eşyanızın taşınması sizin yararınıza olacaktır. Bu nakliye işini profesyonel olarak yapan Yenikent evden eve nakliye firmamızın elemanları ile de bu işi aynı profesyonellikle sürdürmekte eğitimli elemanlarımız demonte ve monte konusunda uzman şekilde yapılır. Kontrolleri sağlanarak size kullanıma hazır halde olduğundan emin olduktan sonra işimiz tamamlanmış sayarız.

Yenikent şehirler arası nakliyat

şehirler arası İş planı içerisinde yaptığımız taşımada ücretsiz ekiplerimiz size fiyat sunarız. Beraber mutabık anlaşmamız durumunda paketleme ve ambalajlama başlar.
Kolilerin her eşyaya kod sistemimiz ile hepsi numaralandırılır. Ve bu sayede karşılıklı mahal vermeden planlı düzgün halde eşyanız kod numarasına göre yeni adresinize ki odalarına teslimi yapılır.

Yenikent evden eve nakliyat firmamızın kayıt altında eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Tim depomuzda bulundurduğunuz eşyalarınız için 24 saat güvenlik sistemi ile korunmaktadır.
Şehirler arası ev taşıma muhafazalı bir ortamda size özel bölmelerden oluşan odalarda korunmaktadır. Eşyalarınız için size özel anahtar tahsis edilir. Depolanan eşyanız aylık baz alınarak sigortalanması yapılır. Yenikent şehirler arası nakliyat taşımacılığı yani sıra fuar tasıma standa  ve malzeme yerleşim ve toparlanması askılı tekstil ürünleri, fabrika taşıma, banka taşımacılığı gibi her türlü özel hizmetlerimiz mevcuttur.

Yenikent evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık firması olarak sizlere başta Ankara ve tüm yurt genelinde sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile sizlerin 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.